A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Komáromot itthon a Léva sem tudta legyőzni

A Léva csapatát elkísérték a leghűségesebb drukkerei is, akik az egész mérkőzés alatt intenzíven buzdították a csapatot.

A mérkőzés több pontatlan próbálkozással indult. Az első pontokat a  vendégcsapat szerezte  Simmons góljával aki így vezetést szerzett a Léva csapatának (igaz, hogy a mérkőzés folyamán először és egyben utoljára). Nagyon nehezen ment a pontszerzés mindkét oldalon de a negyed végére a hazai csapat kissé jobban belehózott így alakult ki a 18:15-ös eredmény.

A második negyed is nagyon harcos hangulatban és egyben nehézkesen indult. A pontszerzésben csak a 8. perc után sikerült a hazai csapatnak jeleskednie a kiválóan játszó Thompsonnak köszönhetően. Így Komárom nyolc pontra elhúzott a Léva együttesétől.A félidő 35:27-re végződött.

A szünet után a hazai csapat előnyét 10 pontosra növelte Šoška, aki pár perccel később egy gyönyörű három pontos dobással 43:32-re változtatta az eredményt. A következőkben szaggatottá vált a játék, amely jobban bejött a vendégeknek és Brockethi Panei és David Kelys játékának is köszönhetően minimálisra csökkentették a különbséget. A negyed végeredménye: 53:48.

Az utolsó negyed kiegyenlített játékot hozott. A vendégek később belecsaptak a lecsóba és kiegyenlítették az eredményt 57:57-re. Martin Bílik 3 pontos dobása felpörgette a hazai csapat játékát, később a 3 pontosok csapatához csatlakozott Šoška is. Mikor már úgy tűnt, hogy a hazai szurkolók kissé hátradőlhetnek a székeikben, több személyi hiba és szabálytalanság drámiavá tette a mérkőzés végét. A büntetőkben azonban szerencsére Komárom jobb volt és ennek is köszönhetően 78:71-re legyőzte a Léva csapatát.