A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Komárom itthon továbbra is veretlen

Szombaton csapatunk immár a 11. hazai győzelmét könyvelhette el.  Az iglóiak sem tudták a Komárom hazai győzelemsorozatát megtörni.

Az első negyed jobban indult a vendégeknek hiszen a 2. percben Mandica góljának köszönhetően már 6:2-re vezettek. Bílik és Thompson szokásos jó játékának köszönhetően azonban gyorsan behozta az MBK a lemaradást. A 7. percben Loewe góljával a hazai csapat már 15:12-re vezetett. A negyed vége előtt két perccel az iglóiak edzője pihenőt kért csapatának, miután egyenlíteni is tudtak. Az első negyedet az Igló nyerte 22:21-re.

A második negyedet is a vendégek kezdték jobban. A második percben már 29:21-re elhúztak a hazai csapattól. Kozlík és Bílik góljainak is köszönhetően a 6. percben egyenlíteni tudott csapatunk. Ezután beindult a komáromi „gőzhenger“ és megállíthatatlanul kezdte gyűjteni a pontokat. A negyed végén csapatunk már 9 pontos előnnyel vonulhatott az öltözőbe. A félidő eredménye 46:37.

Csapatunk a 3. negyedre is át tudta menteni a tempót és már a negyed felénél 19! Pontos előnyt harcoltak ki. 37 másodperccel a negyed vége előtt Šoška góljával már 23 ponttal vezetett az MBK. A negyed végén a vendégek büntetőit Baldovský váltotta pontokra és ezzel kissé korrigállni tudta az egyre siralmasabb eredményt az Igló számára. A harmadik negyedet a hazai csapat 75:54-es eredménnyel zárta.

Az utolsó negyedben sem bízott csapatunk semmit a véletlenre  és így elhúzott az iglótól 29 ponttal (83:54). A vendégek megpróbálták a mérkőzés végét drámaibbá tenni, de csak kissé tudták lefaragni a tetemes hátrányt. A mérkőzés a hazai szurkolók viharosv üdvrivalgása közepette 90:73-ra végződött.