A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Az MBK Rieker szurkolói hazai légkört teremtettek Nyitrán (rengeteg fotóval)

A komáromi szurkolók szinte hazai légkört teremtettek Nyitrán és nekik is köszönhetően az MBK Rieker csapata két  értékes pontot hozhatott haza.

A hazai csapat rengeteg hibával kezdte a mérkőzést, amit a Komárom gárdája a maga javára tudott fordítani.  Az MBK kiválóan teljesített az ellentámadások befejezésében is és ennek köszönhetően a 9. percben mát 10 ponttal (10:20) vezetett. A legjobb góllövő Bilík volt aki a mérkőzés alatt 14 pontot szerzett. Az első negyedet a Komárom nyerte 25:12-re.

A második negyedben is folytatódott a Komárom örömjátéka és minden szinten lemosták a Nyitra csapatát a pályáról. A Rieker szurkolóinak ebben a negyedben örömöt szerzett az újonc Amin Stevens játéka is, hiszen az ő góljával 21! ponttal elhúzott a csapatunk a Nyitrai gárdától. A hazai csapat nyomorúságos játékát tükrözte a félidei eredmény 24:42.

A félidő után úgy tűnt, hogy Urban edző játékosai magukhoz tértek, hiszen egyre inkább kezdték behozni a lemaradást, ám a Komárom csapata sem tétlenkedett és Kevin Thompson az 5. percben 34:50-re javította az erdményt. A harmadik negyed végeredménye 44:64 lett.

Az utolsó negyed is a Komárom fölényét hozta és a Nyitra csapatának nem sok esélyt adtak a hátrányuk lefaragására. A hazai csapat apait-anyit beleadva is csak némileg tudta behozni a lemaradást és így az MBK Rieker megérdemelten nyert 73:61-re.

Dícséret illeti a Komáromi csapat valamennyi tagját, hiszen az egész mérkőzés alatt nagyszerű teljesítményt nyújtottak és ennek köszönhetően egyre inkább közeledik a csapat az extraliga táblázatának éléhez.