A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Az MBK Rieker hetedik győzelme zsinórban

A tavalyi bajnoknak is „beletörött a foga“ a komáromi csapatba. A mérkőzés végén ugyan volt egy kis félnivalója a hazai játékosoknak, ami az eredményt illeti, de a Prievidza csapata nem tudott fordítani

Az első harmadba kiegyenlített játékkal lépett mindkét gárda. A vendégez azonban nem tudták megtartani a labdát és a passzolásban sem tündököltek. A hazai csapatnak ellenben jól ment a védőjáték. A komáromi csapat első pontjait a gárda „húzójátosa“ Kevin Thompson szerezte. A következő percekre a játék szabálytalanságokkal történő tördelése volt jellemző mindkét oldalon és ennek is köszönhetően egyik csapat sem tudott a másiktól jelentősebben elhúzni.  Az első harma 22:16-ra végződött.

A második negyedben a hazai csapat 11 pontos előnyt harcolt ki, melyet sajnos sokáig nem tudott tartani, így a vendégek rövid időn belül 2 pontos közelségbe kezültek. Az MBK Rieker csapatát felturbózta kissé Šoška hárompontos dobása. A negyedben történt eseményekből nem lehet kihagyni a vendég Gaus rendkívűl durva szabálytalanságát amit Stojanov kárára követett el. A félidő 35:28-ra vvégződött.

A harmadik negyedre a hazai csapat kitűnő védőjátéka, illetve Bílík és Kozlík gólszerzései voltak jellemzőek. Ennek köszönhetően 18 pontra elhúzott az Rieker a vendégcsapattól. A vendég gárdából kitűnt Baťka és Harris, kiknek köszönhetően a negyed 59:47-re végződött.

A negyedik negyedben a Komárom tudta tartani az előnyt, de a vendégek nem tették le a fegyvert és mindent bevetettek, hogy csökkentsék a különbséget. Ez részben sikerült is nekik, de a mérközés eredményét már nem tudták megfordítani. A tavalyi bajnoknak így nem sikerült Komáromot legyőzni. A végeredmény 81:71 lett.